APARTMENTS PRAG

Samostatně stojící vila se zahradou jen pro Vás. Nabízí 2 apartmány s vlastními vchody a každý má svou vlastní soukromou zahradu.

Naší ambicí je poskytnout Vám ubytování vysoké kvality. Nejvíce klademe důraz na čistotu, kvalitní přírodní materiály, a harmonii celého prostoru. Vaše spokojenost je pro nás prioritou. V celém prostoru objektu včetně zahrady je zákaz kouření.

Nabízíme ubytování celkem ve 2 samostatných apartmánech s 2 -8 lůžky, s prostornou zahradou v klidné čtvrti 30m od akátového háje. Každý apartmán má vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyň. Parkování zdarma u domu. Zázemí pro sportovní potřeby kola, lyže apod.

Ložnice jsou zařízeny dvojllůžky 180x200cm s kvalitními matracemi a lůžkovinami. Dále lůžky o rozměru 90×200. Typ přistýlky uveden u jednotlivých apartmánů.

Koupelna  je vybavena vanou se sprchou, umyvadlem, závěsným wc,  fénem na vlasy, kosmetickým zrcátkem, zrcadlem. Pro každého hosta je připravena osuška, ručník, ručník malý. Set hygienických potřeb je samozřejmostí. Dostatek háčků a prostor pro odkládání Vašich potřeb.

Kuchyň je zařízena plně vybavenou kuchyňskou linkou s nádobím, myčkou nádobí, sklokeramickou varnou deskou, horkovzdušnou troubou, lednicí s mrazákem, varnou konvicí, mikrovlnou troubou. Apartmán STONE+GARDEN je vybaveny pračkou se sušičkou. Spotřebiče mají funkci odložený start.

Zastávka bus 223 na metro se nachází 170m(2min.), jízda městskou hromadnou dopravou do centra 30min.

50m od zahrady se nachází prastará studánka s pramenitou vynikající vodou velmi kvalitních parametrů.  Jen 2 minuty od lesa, kde se nachází rozsáhlé turistické značené trasy, včetně 1km vzdáleného rybníka s pramenitou vodou vhodného ke koupání, dětským hřištěm a zázemím.  Další inspiranci pro volný čas naleznete v sekci ACTIVITIES.

Užijte si & Zapamatujte si skvělý čas s námi

.
OVĚŘIT DOSTUPNOST